iSlash Türk Yapımı Beceri OyunuTamamiyle Türk yapımı oldukça eğlenceli bir beceri oyununu sizlerle paylaşıyorum. Oyunumuz Duello Iletisim Hizmetleri A.S. tarafından hazırlanmış. Oldukça güzel bir ada sahip olan oyunumuz hız, refleks ve beceri yeteneklerinizi test ediyor. iSlash anında ve hızlı bir şekilde karar vermek ve uygulamak üzerine yoğunlaşılmış bir oyun...

 

 iSlash oyunu görsel anlamda oldukça sade tasarlanmış arayüzü ile hızlı bir şekilde oyuna başlamanızı sağlıyor. Seçeneklerden ses ayarlarını değiştirebilirsiniz. Oyuna başladığınızda sizi 3 ana kategori karşılıyor. Bu kategorilerin her biri kendi içinde onlarca farklı kademeye bağlı. Sırayla bu ana kategoriler açılıyor. İlk defa oynadığınızda ilk kategori ile basit kademeleri oynuyorsunuz.

Oyunda amacımız karşınıza çıkan ahşap yüzeyli şekli parmağınızla keserek en ufak hale getirmeye çalışıyorsunuz. Belirli bir orana kadar küçültebilirseniz bir sonraki kademeye geçebiliyorsunuz. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli iki şey şunlar:

1- Keserken şekil içerisinde rasgele hareket eden metal yıldızlara değmemelisiniz,

2- kesip kopardığınız parça içerisinde hareket eden yıldızlardan olmamalı.

Japon tarzı müzikler ve grafiklerle bu eğlenceli beceri oyununu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz...

Oyunu Satın Almak İçin:

 


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile