The Little Crane That Could Vinç Kullanma Oyunu

Genellikle erkekler arabalara ve büyük araçlara oldukça ilgi duyarlar. Hatta çoğumuz bir şehirlerarası otobüsü kullanmak veya kocaman bir kamyonu hareket ettirmek istemişizdir. Peki hiçbir Vinç veya kepçe operatörü olmak istediniz mi? Eğer böyle bir merakınız varsa ve bunu asla gerçekleştiremeyeceğinizi düşünüyorsanız The Little Crane That Could oyunu az da olsa bu isteğinizi yerine getirecektir.

 

Daha önce hiç benzeri olmayan bu akılda kalmayan isimli oyunumuzda siz bir kepçe operatörüsünüz. Kullanacağınız kepçe veya vinçler tamamiyle orjinaline sağdık kalınarak tasarlandığından, araçların tüm özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Öncelikle belirtmek isterim ki The Little Crane That Could bir beceri oyunudur. Ciddi anlamda bir sabır ister. Yavaş hareket etmeli ve hata yapmamalısınız.

 

The Little Crane That Could tamamiyle 3 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Aracı dışarıdan kontrol ediyorusunuz. Tam olarak araca hakim olabilmeniz için kamera açısını istediğiniz gibi değiştirme imkanı düşünülmüş. Böylece aracı kullanırken tam olarak açıyı ayarlayabilmeniz kolaylaştırılmış. Ekranın herhangi bir yerine basılı tutup hareket ettirirseniz kamera açısını değiştirebilirsiniz. Yakınlaştırmak içinse resimlere yaptığınız 2 parmakla zoom olayını kullanabilirsiniz.

Oyunda ekranın alt tarafında aracın kumanda kolları yer alır. Bu kolların her biri farklı görevlere sahipler. Kolların hemen üstünde yeralan direksin ile tekerlekleri çevirebilir, onun solundaki hızlanma ve geri gelme koluylada ileri geri hareket edebilirsiniz. Ama asıl sizi zorlayacak olan aracın kumanda kolları olacak. Bu kollar sayesinde kepçenin kolunu uzatabilir, eğimini ayarlayabilir, kolu orta kısımdan  kıvırabilir ve kendi etrafında dönderebilirsiniz.

The Little Crane That Could çok eğlenceli bir oyun. Kumanda kollarının işlevlerini ezberledikçe daha da keyif veriyor. Hatta oyunda kaptırıp usta bir vinç operatörü bile olabilirsiniz. The Little Crane That Could Ücretsiz bir oyun. Fakat tamamiyle ücretsiz değil. Oynayabileceğiniz tam 6 kademe bulunuyor. Eğer oyundan memnun kaldıysanız diğer kademeleri parası ile satın almanız gerekiyor. Yani toplamda 18 paralı bölümde edinebilirsiniz.

Oyun dünyada birçok ülkede ücretsiz uygulamalar sırasında 1. Sırada yerini aldı. Çok yakında ülkemizde de listanin başında olacağını düşünüyorum. iPhoneOyna.com olarak kesinlikle tavsiye ettiğim oyunu severek oynayacağınızı düşünüyorum.

Oyunu Ücretsiz İndirmek için:


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile