iTools ile Kolaylıkla Resim, Müzik vb. Yükleyin Silin yedek alın!

 

iTools ile karmaşık gelen işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. HongKong?lu yazılımcılar tarafından geliştirilen iTools programı şimdilik ücretsiz olarak dağıtılıyor. Kullanım olarak ta oldukça pratik olan uygulama bir çok işinizi iTunes çalıştırmadan ve eşleştirme yapmadan halletmenize yarıyor.

 

Programı aşağıdaki site linkinden direk olarak indirebilirsiniz. Çalışması için Windows Vista/XP veya 7 isteyen program bilgisayarınızda yüklü olarak en düşük iTunes 9 ve üzeri istemekte.

iTools indirin!

 

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk çalıştırdığınızda eğer cihazının USB kablo ile bağlı değilse aşağıdaki gibi bir görüntü ile karşılaşacaksınız:

Yapmanız gereken iPhone /iPad veya iPod Touch'ınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza başlamak. Sistem otomatik olarak 10-15 saniye sonra cihazınızı tanıyıp size tüm bilgilerini de gösterecektir. Gördüğünüz gibi resimde iPhoneOyna isimli 3G telefon sistem tarafından tanındı. Her hangi bir sorunla karşılaşmadıysanız aşağıdaki gibi bir görüntü çıkması lazım:

Şu an başarılı bir şekilde cihazınız program tarafından tanındı. iTools ile Tüm resimleri, müzikleri, telefonları, klasörleri ve hatta uygulama ekleyip kaldırma işlemlerinizi bile kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Program penceresinin sol tarafında cihazınızın isminin bulunduğu kısımda alt alta menuler bulunmakta. Üzerlerine bastığınızda ise içeriklerini görebilirsiniz. Peki ne işe yarar bu sekmeler?

Media: Bu kısımdan cihazınıza yüklediğiniz tüm müziklere ulaşabilirsiniz. Silip ekleme yapabilirsiniz.
Photos: Albümlerinizi düzenleyebilir veya çekmiş olduğunu fotoğrafları bilgisayarınıza tutup atarak kopyalayabilirsiniz.
iBooks: Varsa Pdf formatındaki e-Kitaplarınızı kontrol edebilirsiniz.
Applications: Yüklemiş olduğunuz tüm uygulama ve oyunlara burdan ulaşabilirsiniz. Yedeklerini alabilir, kaldırma işlemini yapabilirsiniz.
Desktop: Telefonunuzun birebir görüntüsünü çıkartır. Burdan uygulamaları tutup yerlerini değiştirerek düzenleme yapabilirsiniz.
Storage: Depoladıgınız dosyaları gösterir.
File System: Cihazın içerisindeki tüm dosyalarınızı gösterir. Uyarıyoruz system dosyalarında herhangi bir silme düzenleme yaparsanız cihazınız  bir daha çalışmayabilir. Bu yüzden wallpapers veya Ringtones üzerinden zil sesi değişikliği veya arka plan duvar kağıtlarını ekleyip silebilirsiniz.
Information: Telefon rehberinizdeki tüm kişileri, mesajları ve notlarınızı görebilir, düzenleme ve ekleme yapabilir, yedeklerinizi kolaylıkla alabilirsiniz.
Advanced: Bu bölüm üst seyive bilgiler içerdiğinden girilmesi tavsiye edilmez.

Kullandıkça programın ne kadar kolay ve keyifli olduğunu göreceksiniz. Hiç bir zaman iTunes yerini tutmayacaktır fakat alternatif arayanlara ve işlerini hızlı bir şekilde halletmek isteyenlere ücretsiz bir alternatif iTools.


Yorumlar   

 
0 # cevdet arıman 13-01-2014 15:30
iyi
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 
 
0 # Cassandra 21-04-2014 13:46
Amazing things here. I'm very satisfied to see your article.

Thank you so much and I'm looking forward to touch you.
Will you kindly drop me a e-mail?

Here is my blog clothing care
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile