Six-Guns Türkçe iPhone Kovboy Oyunu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.13 (4 Votes)

Çok belalı bir gece geçirdi! Ertesi sabah çölün ortasında gözlerini açtığında akbabalar tarafından katelilmek üzereydi. Korkunç bir baş ağrısı ile zar zor kendine geldi ve kendi kendine bugün ölmek için uygun bir gün değil dedi. Silkindi ve ayağa kalktı. Ağır adımlarla yürürken ölen babasının kulağına fısıldadığı -daima batıya git evlat! kelimelerini hatırladı. Sonunda bir kasabaya vardı ve kibarca babasına teşekkür etti. Haklıymışsın... Vahşi batının tam ortasında bir maceraya ne dersiniz?

Devamını oku: Six-Guns Türkçe iPhone Kovboy Oyunu

Hungry Shark Evolution Köpekbalığı dehşeti oyunu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.30 (10 Votes)

Yaratıcı oyun geliştiricileri yine sınır tanımamış ve bir köpek balığından dehçşet dolu bir oyun yapalım demişler. Düşünüyorum da bana birisi gelse bir köpek balığı ve denizde avlanması üzerine bir oyun geliştir deselerdi heralde 10 yıl düşünsem bunun gibi bir oyun aklıma gelmezdi. Her ne kadar garip gözükse de Hungry Shark Evolution isimli bir oyun piyasayı kasıp kavuruyor diyebilirim. Ülkemizde de App store'da üst sıraları zorlayan ve uluslararası başarı elde etmiş bir oyun tanıtacağım. Evet bu oyunda biz kötüyüz ya da doğanın kanunu gereği yapılması gerekeni yapıyoruz da diyebiliriz. Köpek balığı çok aç ve karnının doyurulmasını bekliyor. Haydi parmaklar ekrana...

 

Devamını oku: Hungry Shark Evolution Köpekbalığı dehşeti oyunu

Battle Run ile aksiyonun tadına varın!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Bugün size son zamanlarda oynadığım en eğlenceli, en atraksiyonlu, en ekşın oyunu tanıtacağım. Öncelikle Battle Run’ın bağımlılık yaptığını söylemem gerek. Sınavı, yoğun bir işi olanların oynamaya başlamasını tavsiye etmem. :D Bu arada bence oyunun en güzel yanı online olarak kendi arkadaşlarımızla oynayabiliyor olmamız. Şimdi kısaca oyunumuzu inceleyelim.

Devamını oku: Battle Run ile aksiyonun tadına varın!

RoboCop™ Yeni Filmin Oyunu App Store'da

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (2 Votes)

Benim yaşlarımda olanlar Robocop diyince ayrı bir heyecanlanırlar. 1987 yılında ilk filmi çekilen ve zamanın teknolojisine göre yok artık dedirtecek muhteşem bir bilim kurgu filmiydi Robocop. Bir polis memurunun ciddi yaralanmasından sonra yarı insan yarı robot haline dönüşmüş bir kanun görevlisinin hikayesi anlatılmaktaydı. Film o kadar tutmuştu ki hemen 2. ve 3. bölümleri de çekildi ve vizyonda büyük başarılar elde etti. Eee sene 2014 modaya uyan yönetmenler hemen yeni uyarlamayı çektiler ve birkaç gün sonra yepyeni Robocop filmi yayınlanmaya başlayacak. Yine bir gelenek haline gelen filmden önce oyunun çıkması bizi şaşırtmadı. İşte Robocop mobil versiyon.

Devamını oku: RoboCop™ Yeni Filmin Oyunu App Store'da

Bloody Harry iOS Aksiyon Oyunu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (13 Votes)

FDG Entertainment tarafından tasarlanmış konu açısından saçma sapan ama eğlence olarak maksimum seviyede olan bir oyun Bloody Harry! İlginç bir şekilde her iPad'imi elime aldığımda dakikalarca bırakamadığım bir oyun. Hani bir oyun için onlarca yorum yazılabilir. Çok iyi grafiklere sahiptir veya konusu çok ilgi çekicidir. Fakat bunlardan hiçbiri Bloody Harry için söylenemez. Ama neden olduğunu çözemediğim bir sürükleyiciliği bulunuyor...

Devamını oku: Bloody Harry iOS Aksiyon Oyunu

Man of Steel Yeni Superman iPhone Oyunu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.31 (8 Votes)

Kısa süre önce yayına giren Man Of Steel yani yeni Superman filmi vizyona girmesiyle iOS oyununu da yanında getirdi. Filmini çok beğendiğim için hemen oyununu da sizler için tecrübe etmek istedim. Yeni superman karakteri Hanry Cavill yeni kostümü ile oldukça sıradışı bir hikayeyi anlatıyor.Önceki Superman filmlerinden biraz daha farklı bir hikaye sunan Man Of Steel oyunu ile de oldukça adından söz ettireceğe benziyor.

Devamını oku: Man of Steel Yeni Superman iPhone Oyunu

Noble Nutlings Bu Oyun Komik ve Eğlenceli

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (4 Votes)

Noble Nutlings Boomlagoon firması tarafından sessiz sedasız reklamsız tanıtımsız çıkmış oynadığım en eğlenceli iPhone oyunlarından diyebilirim. Bu aralar öyle ihtiyacım vardı ki böyle bir oyuna tam da zamanında çıkıverdi. Hatta ne çıkış ülkemizde de App Store'da oldukça üst sıralarda yer aldı. Nedir bu Noble Nutlings'i bu kadar eğlenceli yapan peki?

Devamını oku: Noble Nutlings Bu Oyun Komik ve Eğlenceli

Wild Blood Gameloft Yapımı Bomba Bir Aksiyon Oyunu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.40 (5 Votes)

Gameloft tarafından tasarlanmış muhteşem grafiklere sahip epic bir aksiyon oyununa ne dersiniz? Baştan uyarayim öyle grafiklerle karşılaşacaksınız ki bunun bir mobil oyun olduğuna inanmakta güçlük çekebilirsiniz. Hızla ilerleyen mobil teknoloji ve oyun sektörü limitlerini epeyce zorlamaya başladı ki Wild Blood'da tam olarak bu tartışmaya bir örnek olarak gösterilebilir.

Devamını oku: Wild Blood Gameloft Yapımı Bomba Bir Aksiyon Oyunu

SHADOWGUN: DeadZone Online iPhone Oyunu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Shadowgun: Deadzone iOS ortamında çoklu oyuncu türüne nefis bir örnek olarak sunuldu. Artık tek başınıza oyun oynamaktan sıkıldıysanız ve neredeyse masaüstü bilgisayar kalitesinde grafikler arıyorsanız tam size göre bir oyun. Daha önce tek oyunculu versiyonunu tanıttığım Shadowgun yeni nesil oyun anlayışına en güzel örneklerden bir tanesi.

Devamını oku: SHADOWGUN: DeadZone Online iPhone Oyunu

Zombiewood iPhone Oyunu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Zombiewood Gameloft firması tarafından eminim ki çok eğlenerek yaptıkları oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunu. Aksiyon ama ne aksiyon :) Bu oyunda herşey var. Yan resimdeki tipe bakarsanız nasıl bir oyunla karşılaşacağınızı da aşağı yukarı tahmin edersiniz diye düşünüyorum :)

Oyunun özü aslında komedi. Konusu saçma. Kahramanımız bir gazete ilanındaki Zombi avcısı aranıyor yazısını görünce heyecanlanır. Hatta bu avcılara ödül olarak para da verileceğini görünce daha da bir kendinden geçiyor. Ve oyunumuz bu şekilde başlayıp bir yerlere doğru gidiyor.

Oyunumuz oynanış olarak oldukça basit. Ben iPad versiyonunu test ettim. Hiç zorluk çekmiyorsunuz oyuna alışma zamanında. Sol alt tarafta bulunan sanal analog ile karakteri kendi etrafında yönlendirebiliyor, sağ alttaki analog ile de karakterinizi 360 derece açı ile ateş edeceği noktayı ayarlıyorsunuz. Size tavsiyem sürekli hareket halinde olmanız. Çünkü sürekli bir zombi atağına mağruz kalacaksınız tüm oyun süresince.

Oyunumuzda amaç Hollywood film sahneleri gibi sahneleri çekmek. Her sahnede belirli sayıda ya zombi öldürüyorsunuz ya da bir bölgeyi belirli bir süre savunuyorsunuz. Bölümü geçtiğinizde bir miktar para kazanıyor bunu da farklı silahlar alarak yatırım amacıyla kullanıyorsunuz. Sistem bu değerli iPhoneOyna.com ziyaretçileri.

Devamını oku: Zombiewood iPhone Oyunu