Where's My Water? OyunuWhere's My Water? Evinizde duş alırken aniden suların kesilmesi halini hiç düşündünüz mü? Veya başınıza geldi mi? Sanırım oyunun yapımcılarından birinin başına böylesine bir üzücü durum gelmiş ki Where's My Water? Oyununu tasarlamaya karar vermişler. Disney tarafından yapılan oyunumuz iPhone, iPod touch, ve iPad cihazlarında minimum iOS 4.0 yazılım istemektedir.

 

Şu sıralara eğlenceli bir o kadarda kafa yorucu bir oyun arıyorsanız Where's My Water? sizi epeyce bi götürebilir. Sıkılmadan oynayacağınız oyunumuzun muzır karakteri Cranky isimli bir timsah. Neden olduğunu anlamadığım bir şekilde timsah yerin altında yaşıyor.  Ve rutin günlerinden birinde duş almaya karar veriyor. Herşey 10 numara ilerlerken birden duş teknesinde suların akmadığını farkediyor. Farkındayım ne kadar saçma bir konu olduğunun :) Neyse ben tanıtımıma döneyim. Oyundaki tüm amacımız timsahımızın rahat rahat banyo yapmasına yardımcı olmak. İşte bu kadar basit.

Oynanış olarak oldukça basit. Her kademede suyun biriktiği bir ana damar var. Ve biz en doğru yolu göstererek buradaki suyu timsahımızın banyosuna taşımaya çalışıyoruz. Tabi bu okadar da kolay olmayacak. Suyu taşımak için toprak bölgelerin üzerilerini çizerek suya yol açabiliyoruz. İlk kademelerde basit bir iki çizik atarak suyu taşıyabiliyorsunuz. Fakat ilerleyen bölümlerde karşınıza değişik düzenekler çıkıyor. Bu düzeneklerin her birinin ayrı bir amacı bulunuyor. Ama işinizi kolaylaştırmak için değil tabii ki yanlış anlaşılma olmasın.

Cranky'i tüm dünya seviyor. Öyle ki önde gelen oyun tanıtım siteleri şu şekilde övgülerini dile getirdiler:

?Game of the Year 2011? ? PHONEARENA.COM
?Game of the Year 2011? ? APPLE 'N APPS
?92 Metascore? ? METACRITIC.COM
?Editor?s Choice Award? ? IGN
?Game of the Month? ? SLIDE TO PLAY
?One of those rare gems that manages to get everything right.? ? GAMEZEBO
?This is the perfect game to play on the go.? ? KIDZWORLD

Sizde Cranky'i zor durumda bırakmak istemiyorsanız aşağıdaki linkten 0.99$'a oyunu satın alabilirsiniz.
Yorumlar   

 
0 # Leif 21-03-2015 06:37
My spouse and I stumbled over here by a different page and thought I might
check things out. I like what I see so now i am following you.
Look forward to going over your web page for a second time.


Feel free to visit my web page - cialis from online pharmacy
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile