Grafik Tasarımcılar için 5 süper uygulama

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Tasarımcılar birşeyleri tasarlarken çok yüksek performanslı ve bütçeli programlar ile, ve yine yüksek performanslı bilgisayarlar ile çalışıyorlar. Ancak günümüzde akıllı telefonlar seviyesinde çalışabilen bazı tasarım programları tasarımcıların dikkattini çekmeye başladı. O büyük hantal ve pahalı makineler yerine küçük akıllı telefonlar ile de bazı tasarımları yapmak artık mümkün. Şimdi bu programların seçtiğimiz en iyi 5 tanesine bir göz atalım.

Devamını oku: Grafik Tasarımcılar için 5 süper uygulama


My Cartoon Fotoğraflarınızı Karikatüre Çeviren iPhone Uygulaması

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (1 Vote)

Eğlenceli fotoğraf efekt uygulama serisi devam ediyor. Miinu adlı yazılımcı tarafından geliştirilmiş karikatürize fotoğraf uygulaması App Store raflarında yerini aldı. Çok fazla fotoğraf ve efekt uygulaması bulunduğundan biraz daha seçici davranmaya çalışıyorum sizlere tanıtacağım uygulama seçimlerinde. My Cartoon birkaç yeniliği ile dikkatimi çekti ve iPhoneOyna.com uygulamaları arasında yerini aldı.

Devamını oku: My Cartoon Fotoğraflarınızı Karikatüre Çeviren iPhone Uygulaması

PIP Camera Fotoğraf Efekt Uygulaması

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

App Store'da 40'dan fazla ülkede 1 numara olmuş bir uygulama geliyor! PIP Camera yani Picture in Picture Camera uygulaması. İngilizce adından da anlaşılacağı üzere resim içinde resim şeklinde tarif ediliyor PIP Camera Uygulaması. Uygulama ikonu tasarımını çok beğendiğim farklı ve renkli bir uygulama paylaşıyorum bugün size.

Devamını oku: PIP Camera Fotoğraf Efekt Uygulaması

Phoster ile kendi Afiş veya Posterinizi Yapın

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Şimdi öyle bir uygulama tanıtacağım ki belki de bir benzerini hiç görmediniz. Hem eğlence amaçlı hem de acil işleriniz için kullanabileceğiniz bir afiş yapma uygulaması. Üstelik hiçbir Photoshop bilgisi gerekmeden birkaç ufak dokunuş ile.

Devamını oku: Phoster ile kendi Afiş veya Posterinizi Yapın

PhotoCircle Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

İsmini eski usül fotoğraf paylaşımı olarak verdiğim asıl amacı tamamen diğer cihazlarla fotoğraf paylaşımı sağlayan kullanımı basit bir uygulama paylaşıyorum sizlere. PhotoCircle (arasında boşluk yok App Store'da boşluk koyarsanız uygulamaya ulaşamayabilirsiniz)

Aslında bu uygulamanın amacı eski usül yani bluetooth özelliği ile birbirine dosya fotoğraf gönderilebilen cihazlarda olduğu gibi iPhone ile iPhone veya iPhone ile Android yüklü bir cihaza fotoğraf paylaşımı yapabiliyorsunuz. Aslında en büyük avantajı da bu uygulamanın. Yani uygulamanın Android versiyonu da bulunuyor. Bu uygulamaya sahip iki cihaz arasında internet olan bir ortamda cihazlar arası fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

Uygulama açıldığında üye olmanızı istiyor. Dilerseniz Facebook hesabınız ile dilerseniz de sıfırdan bir hesap açabilirsiniz. Hesap açma işlemini bitirdikten sonra uygulamada 2 seçeneğiniz bulunuyor. 

Devamını oku: PhotoCircle Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

Bindle - PDF Maker Fotoğraflarınızı PDF yapın

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Text Here isimli binlerce kez indirilmiş bir uygulamanın arkasındaki ekipten yine yep yeni ve tamamen farklı bir uygulama daha geldi. Daha Başka Digital Agency firmasının sahibi 3 birbirinden deneyimli ve konusunda uzman girişimci tarafından hazırlanmış yerli yapım Bindle Uygulamasını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Devamını oku: Bindle - PDF Maker Fotoğraflarınızı PDF yapın

SloPro 1000fps Slow Motion Video Uygulaması

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Şimdi hemen "Ne gerek vardı bu uygulamaya iPhone zaten video kaydı yapabiliyor!" demeyin. Hiç öyle bir uygulama olsa iPhoneOyna'cıların vakitlerini alırmıyım? Ekistrası var bu uygulamanın eminim çok hoşunuza gidecek. Neler mi?

Devamını oku: SloPro 1000fps Slow Motion Video Uygulaması

FotoRus Fotoğraf Efekt Animated Gif Uygulaması

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (1 Vote)

Farklı bir fotoğraf efektleme uygulaması buldum derin App Store çukurunda. Bu sefer sadece renk efektleri katmıyor. Hareketli fotoğraflar ve resim içinde resim efektleri yapabiliyorsunuz. Hemde sadece bir kaç ufak dokunuşla! Bu arada Uygulamanın Ruslarla bir ilgisi yok :P

Devamını oku: FotoRus Fotoğraf Efekt Animated Gif Uygulaması

Snapseed Bizce En İyi Fotoğraf Uygulaması

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Snapseed bence çıkmış şimdiye kadar ki en başarılı ve efektif fotoğraf düzenleme ve efkt uygulaması. Çoğu otoriter uygulama sitesindende 2012'nin en iyi uygulaması olarak seçilen Snapseed'in çok kısa bir sürede birkaç parmak hamlesi ile sade bir fotoğrafı ne hale getirdiğini görünce doğru bir seçim yapıldığını anlayacaksınız.

Devamını oku: Snapseed Bizce En İyi Fotoğraf Uygulaması

Backgrounds Wallpapers Fotoğraf Arama Uygulaması

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Backgrounds Wallpapers Fotoğraf Arama Uygulaması çok işinizee yarayacağını düşündüğüm başka bir uygulama. Öncelikle bahsetmek isterim ki bu bir iPhone Duvar Kağıdı bulma uygulaması değil. Asıl amacı tıpkı Google Resimlerde arama gibi iPhone'unuzdan fotoğraf veya resim aramanızı sağlıyor. İnternet üzerindeki milyonlarca fotoğraf veya resim arasından sınırlandırma yaparak arama yapabiliyor ve bulduğunuz sonuçları kaydedebiliyorsunuz.

Devamını oku: Backgrounds Wallpapers Fotoğraf Arama Uygulaması